Кошик
469 відгуків
Одяг та аксесуари від компанії "Modny Style"
+380 (94) 950-20-90

Обмін і повернення товару

Обмін і повернення товару

 Обмін і повернення товару

УВАГА НА Оптові ЗАМОВЛЕННЯ вороття немає.
  • Обмін / возврта Товар, замовлений вами, не відповідає фотографії (абсолютно інша модель, або кардинально інший колір, відтінок не береться до уваги, так як різні монітори можуть по - різному передавати один і той же колір); Ви отримали замовлений товар в розмірах, які не відповідають зазначеним розмірам в Вашому замовленні;
  • Товар вами повинен бути перевірений на наявність і шлюб на Новій Пошті в присутності співробітників Нової Пошти. У разі невідповідності або виявлення браку співробітники Нової Пошти повинні скласти акт .І тут ми поміняємо вам товар на ідентичний, цю ж модель, розміри і кольори. Якщо при отриманні замовлення Ви виявили шлюб, або помилку наших пакувальників (це буває вкрай рідко, але за це ми несемо повну відповідальність), Ви можете обміняти товар за рахунок нашої компанії протягом 14-ти днів з моменту отримання замовлення.

 

Обмін / повернення товару можливий якщо дотримані наступні умови: Оформлення повернення / обміну пізніше 14-ти днів з моменту отримання замовлення. Товар знаходиться в тому ж стані, що і при отриманні Вами його поштою (наявність упаковки, наявність всіх бирок, відсутність слідів носіння і сторонніх запахів); Послуги на пересилку товару тому оплачує клієнт. Винятком є бракований товар, в цьому випадку всі витрати на пересилку Вам будуть відшкодовані.
Прохання при замовленні уточнювати можливість повернення та обміну товару для уникнення непорозумінь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner